Караван TIFF повертається в Карей з двома улюбленими фільмами

CARAVANA_TIFF_2018_CAREI_70_100-717x1024

Дев’ятий Караван TIFF- Міжнародний кінофестиваль Трансільванія- готовий почати свій маршрут – перша зупинка: місто Карей. Глядачі будуть дивитись протягом двох вечорів улюблені румунські фільми, 12 і 13 червня, у Дендрологічному парку. Вхід вільний.

Першого вечора, Гаваї, останній фільм за участю улюбленого актора Драгоша Букура, кидає виклик глядачам запитуючи їх: що б ви зробили, якщо одного дня ви успадкували б три мільйони доларів? Поряд з Драгошем Букуром у ролі виступає Крістіна Флутур, яка отримала приз в Каннах в 2012 році за роль у фільмі За пагорбами. У ролях виступають також Константін Кожокару, Родіка Лазар та Георге Іфрім.

Другого вечора буде показаний фільм Бандит Віскі описаний французькою газетою Cineuropa, як «трилер / дії  з швидким розвитокм подій в елегантній манері з харисматичним героєм та деталями епохи і злегка сатиричним поглядом про перехідний період в посткомуністичній Угорщині ».

Караван фільмів TIFF є проектрм, організованим Асоціацією з просування румунського фільму, за підтримки Europa Cinemas і Національного центру кінематографії.

 

Share Button