Театральна лабораторія в Сату-Маре

afis-Laborator-1

З 13 по 19 серпня 2018 року актори та сценографи Північного театру візьмуть участь у новому експерименті: Театральна лабораторія, координована російським режисером Олегом Лоєвським.

Запрошуються молоді режисери: Ніколай Руський, Нікіта Бетехтін та Думітру Акріш.

В рамках проекту актори румунського відділу Північного театру, розділені на три команди, будуть інтенсивно працювати на сучасних текстах протягом п’яти днів, експериментуючи, хто перший поставить на сцену три вистаи.

Метою цієї лабораторії є вилучення акторів з зони комфорту, що дає їм завдання повторень із максимальною інтенсивністю, під тиском часу та за допомогою імпровізованих засобів виробництва.

Три виставки будуть представлені широкій публіці на сцені Північного театру протягом останніх двох днів проекту.

Олег Лоєвський – один із найвпливовіших театральних продюсерів в Росії та ініціатор цієї театральної лабораторії (протягом останніх 20 років у всіх театрах Росії та за кордоном було організовано сотні випусків), що сприяють сучасній драматургії або, використовуючи творчість молоді, знаходить нові і необхідні напрямки для сучасного театрального світу. Олег Лоєвський розпочав свою кар’єру, кидаючи виклик комунізму та отримав репутацію драматурга, сценариста та театрального критика. Він є заступником директора Дитячого та юнацького театру в Єкатеринбурзі та президентом Міжнародної асоціації дитячих та юнацьких театрів.

Період  роботи Театральної лабораторії: 13 – 19 серпня 2018 року.

Художній координатор: Олег Лоєвський

Програмування вистав: 18.08 (дві вистави), 19.08 (одна вистава), за якими відбудуться обговорення з аудиторією.

Share Button