B УжНУ стартував Літній університет

universitatea de vara 1 universitatea de vara

30 десятикласників із шести шкіл Ужгорода долучилися до пілотного проекту УжНУ та Ужгородської міської ради – Літній університет.

Три тижні знайомства із головним вишем області, спільні екскурсії, лекції про студентське життя, а також насичене дозвілля. Усе задля того, аби спонукати майбутніх абітурієнтів серйозно розглянути Ужгородський національний університет як потенційну альма-матер.

Мирослава ЛЕНДЬЕЛ, проректор УжНУ з науково-педагогічної роботи

Ідея виникла спонтанно, коли почали співпрацю із Ужгородською міською радою. Скажу, що ми її запозичили у закордонних вишів. Наша мета – надати можливість для відпочинку нашим школярам, ознайомити їх з університетом, трохи їх привчити до університетських буднів.

І сподіваємося, що ці діти стануть нашими студентами. Програма дуже насичена: три тижні знайомства з факультетами, виїзди на екскурсії нашою областю, бограч-фест, фестивалі, конкурси, гра у «Мафію». Багато відпочинку, багато корисного і пізнавального.

Програму складали дозовано та рівномірно, розподіливши лекції та відпочинок. Профінансований літній університет міською радою, залучили до участі активних дітей.

 

Share Button