У середу на диспетчерський пульт Закарпатського територіального центру екстреної медичної допомоги надійшов виклик із села Люта, що на Великоберезнянщині. У повідомленні зазначили, що у місцевої 58-річної мешканки підозра за діабетичний криз.

Як зазначають у Закарпатському центрі екстреної допомоги, на виклик виїхала бригада № 1302 у складі старшого фельдшера Павла Дранчака та водія Івана Повхана.

“Однак, снігові замети на дорогах сучане авто «швидкої» не змогло здолати. По допомогу звернулись до місцевого сімейного лікаря – Оксани Ворожильник, яка вже не один раз виручала «екстренку» своїм високопрохідним УАЗиком. Перевантаживши все необхідне для порятунку життя пацієнтки, медики помчали далі”, – йдеться у повідомленні.

У центрі додають, на місці з’ясувалося, що у жінки гіпоглікемічна кома та цілий «букет» супутніх хвороб: ішіас правої ноги (не могла самостійно пересуватися), проблеми з нирками, перенесений інфаркт, стенокардія, яку не можливо було зняти на місці. Пацієнтці надали всю необхідну медичну допомогу і після стабілізації її стану, транспортували до Ужгородської ЦМКЛ.

Нагадаємо, це вже не перший випадок коли лікарі швидкої не можуть дістатись пацієнтів. Днями на Закарпатті жінку у комі та чоловіка із переломом тягнули до “швидкої” санчатами.

Share Button