Австрійські компанії планують виділити 600 мільйонів євро на будівництво та обладнання трьох медичних закладів в Україні, зокрема столичного “Охматдиту”.

Про це повідомляє APA із посиланням на Міністерство економіки Австрії.

“У зв’язку з війною зросла потреба в будівництві медичних закладів. На першому етапі три конкретні проєкти — будівництво та обладнання Національної дитячої лікарні “Охматдит” у Києві, будівництво та обладнання сучасної університетської клініки у Києві та будівництво Національного реабілітаційного центру України у Львові — буде втілено австрійськими компаніями (такими, як, наприклад, Vamed) з проєктною вартістю понад 600 мільйонів євро”, — йдеться у повідомленні.

Фінансуванням проєкту займатимуться австрійські, а також німецькі банки. Зазначається, що він став можливим завдяки рамковій угоді про економічну співпрацю та розвиток проєктів, укладеній між урядами України та Австрії.

5 вересня до Києва прибула делегація з Австрії на чолі з Федеральним міністром праці та економіки Мартіном Кохерем. У її складі, окрім міністра праці, був надзвичайний і повноважний посол Австрії в Україні Арад Бенкьо та генеральний секретар “Карітас Австрія” Андреас Кнапп.

Share Button