Російські атаки на українську інфраструктуру серйозно шкодять і Молдові, і про це знають усі її громадяни. Про це заявив прессекретар міністерства закордонних справ та європейської інтеграції Молдови Даніел Воде, коментуючи заяву речниці МЗС РФ Марії Захарової про те, що Росія завжди допомагала Молдові. Про це пише NewsMaker.

“Кожен громадянин Молдови, який опинився у темряві та холоді, чудово знає, чому це сталося. Не Москві розповідати нам про це. Кожен із нас відчув на собі наслідки цієї жорстокої війни, незалежно від своїх політичних уподобань. Масивні атаки Росії на українську інфраструктуру загрожують енергетичній безпеці нашої країни. Ця війна має закінчитися негайно”, — сказав Воде.

30 листопада Захарова прокоментувала заяву президентки Молдови Майї Санду про те, що Росія залишає країну без світла та тепла. Захарова заявила, що Росія завжди допомагала Молдові, “постачаючи все, що тільки можна” і приймаючи на роботу молдавських громадян. Також вона звинуватила владу Молдови, що та начебто намагається відвернути увагу від внутрішніх проблем, звинувачуючи у всьому Росію.

Що відомо

23 листопада у Молдові почались масові відключення електроенергії внаслідок ракетних ударів РФ по Україні.

Після цього МЗС країни викликало російського посла, щоб висловити жорсткий протест нашої країни проти обстрілу цивільної інфраструктури в Україні, що призвело до перебоїв постачання електроенергії.

Share Button