Відтак рішення про приєднання до Берегова прилеглих сіл прийматиме сесія міськради, після чого депутати звертатимуться до уряду для передбачення міжбюджетних трансфертів для Берегівської ОТГ.

Бондаренко затвердив висновок щодо відповідності створення Берегівської ОТГ (ДОКУМЕНТ)

Як повідомляє міський голова Берегова Золтан Бабяк, голова Закарпатської ОДА Ігор Бондаренко підписав розпоряджння про затвердження висновку щодо відповідності Конституції та законам України проектів рішень щодо добровільного приєднання територіальних громад сіл Яноші та Балажер, Гать та Чикош-Горонда, Геча, Кідьош, Велика Бакта, Бадалово, Галабор до Берегівської міської об’єднаної територіальної громади з адміністративним центром у місті Берегове.

 

Надалі сесія міської ради прийматиме остаточне рішення щодо приєднання зазначених населених пунктів до Берегова та стоврення Берегівської міської об’єднаної територіальної громади. Після цього наступний пункт – звернення до Кабінету Міністрів України для передбачення міжбюджетних трансфертів для Берегівської ОТГ. Також Берегівська громада стала другою, після Косноської ОТГ, угорськомовною ОТГ на Закарпатті.

 

 

 

Share Button