Про це повідомляє пресслужба Генштабу.

“Під час проведення в Україні загальної мобілізації, комплектування вакантних посад у Збройних Силах України та інших військових формуваннях здійснюється за рахунок надходження військовозобов’язаних та резервістів. Таким чином, потреби у проведенні чергового призову громадян України на строкову військову службу у квітні-червні 2022 року немає”, – ідеться у повідомленні.

Як пояснили у Генштабі, причиною стала військова агресія Російської федерації. Одночасно там нагадали, що нині відбувається загальна мобілізація усіх чоловіків призовного віку.

“З метою забезпечення оборони держави, підтримання бойової і мобілізаційної готовності ЗСУ та інших військових формувань Указом Президента України від 24 лютого 2022 року № 69/2022 “Про загальну мобілізацію» в державі оголошено загальну мобілізацію”, – зазначили військові.

Що відомо

В Україні розпочалася мобілізація військовозобов’язаних, які не входили до категорії резервістів “першої” черги — людей з бойовим досвідом. При цьому солдатів строкової служби залучатимуть до оборони держави лише в разі бойових дій на раніше мирній території.

Share Button