37-річний житель Ужгорода, якого підозрюють у продажі гуманітарної допомоги у великому розмірі, визнав свою вину та перерахував на потреби ЗСУ 50 тис. грн. Про це Суспільному розповіла речниця Закарпатської обласної прокуратури Катерина Хижняк.

За даними слідства, обвинувачений як волонтер одержав частину завезеної в Україну гуманітарної допомоги, а саме — два десятки палет із милом. Товар призначався для потреб військових і постраждалих від війни.

“Безоплатно отриманий товар чоловік продав за 17 тисяч доларів США, після чого його викрили правоохоронці. Гроші, виручені з продажу, у чоловіка вилучили. Товар визнали речовим доказом, на нього наклали арешт”, — розповіла речниця.

Загальна вартість реалізованої гуманітарної допомоги становить 2,4 млн грн.

Під час досудового розслідування ужгородець визнав свою вину у скоєному. Чоловік за власним бажанням зробив благодійний внесок на потреби ЗСУ у розмірі 50 тис. грн.

“Підтвердження перерахування коштів на спецрахунок для підтримки армії він надав правоохоронцям. Наразі прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно ужгородця. За продаж гуманітарної допомоги у великому розмірі під час дії воєнного стану чоловіку може загрожувати від п’яти до семи років позбавлення волі”, — розповіла Катерина Хижняк.

Share Button