Викладачі Німецького теоретичного ліцею в мобільності Erasmus + в Туреччині

З 12 по 15 листопада 2018 року в Ізмірі, Туреччина, пройшла  перша мобільність в рамках проекту “Erasmus +” „Cultivating  a sense of  Entrepreneurship and initiative by drama”, проект, який  розгортатиметься  в Сатумарському Німецькому теоретичному ліцеї  імені Джона Етінгера, протягом наступних 2 років.

Румунська делегація була представлена в Туреччині проф. Рекою Кіралі (проф. італійської мови), проф. Марією Тіте (проф. англійської мови) та професором Богданом Станою (проф. історії).

Країни-учасниці (Румунія, Португалія, Іспанія, Італія та Туреччина) зустрілися в Ізмірі вOğuzhan Özkaya Education, щоб обговорити різні аспекти діяльності, пов’язаної з проектом, а також, щоб взяти участь у різних лекціях  та семінарах, організованих  спеціалістами в галузі країн-учасниць.

Курси та семінари включали різні аспекти, пов’язані з темою проекту, такі як вправи з голосовим нагріванням (як для малих акторів, так і для викладачів), способи формування та групової згуртованості, положення, мова тіла, виразність, дикція, заохочення творчості тощо. Основною метою проекту є формування та виховання в учнів, навичок та вмінь, корисних і застосовних у їх подальших діях та професіях, які вони обирають, а для вчителів заохотити їх використовувати  креативні методи в навчанні.

Нарешті, але не в останню чергу, обговорювалися дати наступних зустрічей. Італія – газда заходів по проекту, очікуватиме гостей (дітей та вчителів) з 10 по 16 лютого, а  Іспанія – з 19 по 25 травня.

Оскільки проекти Erasmus + також передбачають краще пізнання країн-учасниць та, безумовно, їхньої культури, програма також включала в себе візит до Ефесу, коротку поїздку до Дому  Діви Марії та села Сірінче, прогулянки гарним Ізміром (колишня Смірна ), де місцева специфіка, багатство та культурне розмаїття гармонійно поєднуються, роблячи з цієї першої зустрічі по проекту  унікальним досвідом.

Інформація була надана проф. Марією Тіте.

 

Share Button