На Закарпатті працівники ДБР виявили нарколабораторію та вилучили товар на мільйон доларів. Про це повідомили в Telegram-каналі Державного бюро розслідувань.

Підозрюють, що до складу угруповання входили як цивільні, так і працівники правоохоронних органів, — повідомили в ДБР. В організації бізнесу підозрюють трьох мешканців Закарпаття.

“Лабораторію облаштували у підвалі приватного будинку на околиці одного з селищ Ужгородського району. Потужності лабораторії дозволяли виготовляти психотропи у досить великих обсягах. У середньому синдикат виготовляв до 25 кг наркотичних речовин на тиждень”, — йдеться в повідомленні. За попередніми оцінками ДБР, місячний обіг угруповання міг становити від одного до двох мільйонів доларів. За версією правоохоронців, наркотики відправляли у різні регіони України через дилерів або через соціальні мережі.

У ході проведення 53 обшуків в різних регіонах України вилучили близько 2,5 тонн прекурсорів, 5 одиниць зброї, 14 автомобілів, близько 30 кг наркотиків. Правоохоронці затримали 13 людей. Їм повідомили про підозри в участі в злочинній організації, незаконному виробництві, зберіганні та збуті наркотичних засобів, а також контрабанді наркотичних засобів. За цими ж статтями повідомили про підозри ще трьом людям, які наразі перебувають за кордоном. Санкції статей передбачають покарання до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна, — повідомили в ДБР.

Share Button