На Закарпатті затримали двох чоловіків, яких підозрюють у незаконному видобутку андезиту у промислових масштабах. У них вилучили понад 100 тонн обробленого каменю, — повідомили на Facebook-сторінці Поліції Закарпатської області.

Причетність до справи двох жителів Мукачівщини правоохоронці встановили під час досудового розслідування, розпочатого за фактом незаконного видобутку в регіоні корисних копалин.

За даними слідчих, чоловіки, не маючи дозвільних документів, налагодили видобуток андезиту на території Мукачівського району у промислових масштабах. Вони проводили незаконний забір корисних копалин, потім транспортували до місць тимчасового зберігання, там каміння обробляли та продавали.

“За силової підтримки бійців Роти поліції особливого призначення чоловіків затримали “на гарячому”. Затримання проводили на території одного з кар’єрів, де зловмисники здійснювали незаконну діяльність. Під час обшуків поліцейські вилучили у фігурантів майже 30 одиниць техніки, призначеної для видобутку, перевезення та обробки корисних копалин”, — йдеться у повідомленні.

Також правоохоронці вилучили у затриманих понад 100 тонн розфасованого, завантаженого на піддони обробленого каменю.

Затриманим повідомили про підозру у незаконному видобуванні корисних копалин, вчинені за попередньою змовою групою осіб. Відповідно до санкції статті їм загрожує від 3 до 6 років позбавлення волі. У справі триває досудове розслідування. Наразі правоохоронці встановлюють причетних до справи.

Share Button