Випускникам кафедри військової підготовки УжНУ присвоєно офіцерські звання (ФОТО)

У великій залі Вченої ради УжНУ відбулось вручення випускникам кафедри військової підготовки УжНУ погонів молодшого лейтенанта та, за наказом міністра оборони України, присвоєно офіцерське звання. Урочистості приурочили до 30-річчя Збройних Сил України та Міжнародного дня студентів.

Привітати новоспечених офіцерів запасу завітало чимало гостей.

За вагомий особистий внесок у розвиток громадського життя університету заступник міського голови Ужгорода Василь Гомонай вручив грамоти Ужгородської міськради студенту 3 курсу факультету історії та міжнародних відносин, голові Студентської ради цього факультету Антону Яблонському, студентці 3 курсу факультету суспільних наук, голові Студентської ради цього факультету Катерині Клопотар, студентці другого року навчання в магістратурі юридичного факультету Мар’яні Жемонській.                     

Кафедру військової підготовки УжНУ утворено в 2015 році. Серед її цьогорічних випускників є і ті, хто пройшов не лише строкову військову службу, а й захищав Україну на сході, брав участь у боях за Дебальцеве, як, наприклад, активіст руху ветеранів Микола Марчишак. Він щиро подякував ректору університету Володимиру Смоланці за розуміння важливості військової підготовки та офіцерам кафедри за фахові знання, повідомляє Інформаційно-видавничий центр УжНУ.

Share Button