Розміщення в Ужгороді високоспеціалізованих закладів охорони здоров’я дає унікальні можливості ужгородцям отримувати доступне лікування та якісну медичну допомогу за спрощеною системою. Про це розповів під час програми «Виборчий округ. Місцеві» на телеканалі “Суспільне Закарпаття” кандидат на посаду Ужгородського міського голови, відомий лікар Віктор Петров.

“Медицина Ужгорода має унікальні можливості у порівняння з будь-якою громадою Закарпатської області. У нас найвища концентрація високоспеціалізованих закладів охорони здоров’я, мережа міських лікарень, амбулаторій. У нас всі медичні заклади розміщені на території міста і саме ця позиція є винятковою перевагою для Ужгорода. Завдяки цьому саме наші жителі можуть отримувати високоспеціалізовану допомогу за спрощеною системою. Тобто частково буде компенсація за кошти міського бюджету, а частково – обласні заклади повинні надавати цю допомогу ужгородцям позачергово. Щодо мережі амбулаторій – їх потрібно відремонтувати. Важливо забезпечити лікарські бригади автомобілями медичної служби. Важлива новація для зручності пацієнтів – щоб всі медичні послуги надавались в онлайн варіанті, а саме: можливість записатись в електронну чергу на консультацію до лікаря, або відшкодувати собі медикаменти чи засоби догляду. Це все реалізується завдяки впровадженню “Карти ужгородця” – розповів Віктор Петров.

“Моя позиція – у нас в місті повинні бути модульні поліклініки, їх потрібно в Ужгороді 2-3, і за кілька років це питання можна вирішити. Технології будівництва зараз дозволяють будувати оперативно. Адже нинішня поліклініка має всі характеристики корозії, не слід забувати і про зсувні процеси. Тому будь-який її ремонт буде нівельований через півроку після виконання,” – аргументував свою позицію Віктор Петров, відповідаючи на питання ведучої про ремонт міської поліклініки.

Нагадаємо, Віктор Петров ініціював “Банк Ідей для Ужгорода”- збір пропозицій місцевих жителів для розвитку міста.

Share Button