Власникам “євроблях” можуть дати відстрочку, але востаннє

Депутат від “Слуги народу” Владислав Криклій вважає, що відстрочку штрафів вимагають ті у кого або немає документів на машини, або не хоче взагалі розмитнювати свої авто.

Так, в в інтерв’ю виданню LIGA.net можливий голова транспортного комітету Верховної Ради Владислав Криклій розповів, що якщо ще раз відстрочать штрафи за використання “євроблях”, то це буде буде до кінця 2019 року і востаннє.

Народний депутат вважає, що наврядче з’являться ті, хто бажає реєструвати автомобілі, адже наразі відстрочку штрафів вимагають ті у кого або немає документів на машини, або не хоче взагалі розмитнювати свої авто.

— Коли закінчиться період без штрафів, будемо сідати і на цифрах дивитися кількість реєстрацій. Якщо зараз нема бажаючих реєструватися, чому вони мають з’явитися за півроку? Тому я думаю, що це останнє відтермінування, – додав депутат від “Слуги народу”.

Зазначимо, президент Зеленський, на початку липня, в Ужгороді пообіцяв “євробляхерам” вирішити їх проблему. Однак, поки що, далі обіцянок справа не пішла.

В свою чергу ДФС Закарпаття, попередили власників авто на “єврономерах”, що з 22 серпня вступають в дію нові штрафи для автівок з іноземною реєстрацією.

 

 

Share Button