Перший обласний відбірковий етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності WorldSkills (у кваліфікації «Перукарське мистецтво») відбувся сьогодні в Ужгороді, на базі вищого комерційного училища Київського національного торговельно-економічного університету (директорка – Лідія Гондорчин). Мета конкурсу – популяризація робітничих професій. 
Міський голова Ужгорода Богдан Андріїв у вітальному слові наголосив на важливості професійної освіти: «Такі конкурси однозначно потрібні, молодь може продемонструвати свої кращі професійні якості. Наше завдання – створити всі умови, аби молоді люди залишилися працювати в рідному місті, на Закарпатті, а не виїжджали за кордон. Тож навчайтеся і пам’ятайте: наполеглива щоденна праця та вдосконалення в улюбленій справі приведуть до успіху».
Міський голова додав, що із міського бюджету у 2019 році понад 37,7 млн грн спрямували на три заклади професійно-технічної освіти, що розташовані в Ужгороді, на фінансування цього ПТУ — близько 12 млн грн.
Сьогодні учасники конкурсу з перукарського мистецтва виконували сучасну чоловічу стрижку з укладанням, 26 листопада на базі Вищого професійного училища №3 у Мукачеві змагатимуться учасники у компетенції «електромонтажні роботи», 29 листопада на базі Хустського професійного ліцею сфери послуг – із «технології моди».
У фіналі, на всеукраїнському рівні, у квітні-травні 2020 року команда із Закарпаття представить свою майстерність загалом у 6 компетенціях: «Кондитерське мистецтво»; «Токарні роботи»; «Кулінарне мистецтво»; «Перукарське мистецтво»; «Електромонтажні роботи» та «Технології моди»

Share Button