Відеоконференція для підготовки до нового навчального року

У понеділок, 19 серпня 2019 року, префект повіту Сату-Маре Дарюс Філіп взяв участь у відеоконференції, скликаній віце-прем’єр-міністром з питань реалізації стратегічних партнерств Румунії, тимчасовим міністром внутрішніх справ, Міхаєм-Віорелом Фіфором, разом зтимчасовим міністром національної освіти Валером – Даніелом Брязом, щоб проаналізувати та оцінити стан підготовки до початку нового навчального 2019-2020 року.

Під час відеоконференції, в якій взяли участь члени префектурного коледжу Сату-Маре, керівники децентралізованих урядових структур, було проаналізовано підготовку донавчального 2019-2020 року, а також реалізацію плану “Шкільна безпека”, відповідно, плану дій “Дорожні пірати.”

На рівні кожного округу вимагались конкретні дані для кожної адміністративно-територіальної одиниці щодо шкіл, які не отримали  дозволи на фукцірнування від Управління громадського здоров’я, відповідно, без дозволів, виданих Інспекцією з надзвичайних ситуацій.  Водночас особливу увагу було привернуто забезпеченню опалення у школах та перевірці маршруток, що транспортують учнів.

Відповідно до безпеки та громадського порядку, для кожного села було запропоновано детальний план щодо заходів, які призводять до підвищення ступеня безпеки в школах та на прилеглих територіях.

Наразі в окрузі Сату-Маре є 14 насеелених пунктів, де у школах проводяться уроки, і які не мають санітарного дозволу на діяльність. Цього дня під керівництвом префекта Філіпа комісія, що складається з представників установ з уповноваженнями в цій галузі, перебуває у цих школах з метою надання спеціалізованої інституційної підтримки. Як тільки будуть виконані всі законні умови із усіма аспектами, які вимагають ці заклади, школи також отримають дозволи на роботу, так що новий навчальний рік розпочнеться за нормальних умов у всіх школах  повіту.

 

 

Share Button