Загалом в Україні з червня минулого року оформили понад 88 тис. транспортних засобів іноземної реєстрації на понад 3 млрд грн.

Раніше Mukachevo.net розповідало, що в червні почала діяти нова пільгова формула щодо розмитнення «євроблях», що в’їхали на територію України до кінця 2020 року.

Як зазначає пресслужба Закарпатської митниці основний термін для пільгового розмитнення тривав до 11 листопада 2021, проте до 8 лютого 2022 року розмитнити свої “євробляхи” ще могли учасники бойових дій, які перебували безпосередньо на території ООС більш як 90 днів із дня набрання чинності законами.

Відтак, загалом за весь час дії пільгового розмитнення працівники Закарпатська митниця оформила 15 195 “євроблях”. та стала лідером за кількістю оформлених «євроблях» в Україні.

При здійсненні митного оформлення авто особи звільнялись від відповідальності за порушення митних правил (згідно зі ст. 470, 481 та 485 Митного кодексу України) за умови сплати добровільного внеску – 8500 грн.

Крім того, власники авто також могли бути звільнені від відповідальності за ПМП у разі вивезення авто з України і сплати добровільного внеску у розмірі 8500 грн.

Таким чином, з 09.02.2022 усі особи у разі порушення строків та/або умов ввезення транспортних засобів особистого користування у режимах транзиту або тимчасового ввезення мають нести адміністративну відповідальність, встановлену Митним кодексом України.

Share Button