В Ужгороді виділять 2,5 млн на підтримку місцевих підприємців

Як повідомляє власкор сайту міста Ужгород, Основна мета Програми, яку затвердили сьогодні міські депутати, – створення сприятливих умов для інтенсивного розвитку малого та середнього підприємництва в місті, підвищення його потенціалу, вирішення питання зайнятості, легалізації робочих місць, максимально можливе залучення до підприємницької діяльності соціально незахищених категорій населення та інше.

Усього на програму передбачено майже 2,5 мільйона гривень. У 2020-му, зокрема, з бюджету міста виділять 770 тисяч гривень.

За період 2019 року зареєструвалися в ДПІ у м. Ужгороді 1507 фізичних осіб-підприємців та 333 юридичних осіб. Надходження до міського бюджету з податку доходів фізичних осіб за 2019 рік склали понад 780 мільйонів гривень.

Переважна більшість суб’єктів малого підприємництва задіяна у сфері торгівлі та побутового обслуговування населення (магазини, кафе, салони краси, ремонт одягу та ін.). Вона майже на 85 відсотків формується за рахунок приватних підприємців-фізичних осіб, які є найбільшим джерелом надходжень до бюджету міста.

Share Button