20 сучасних камер відеоспостереження,які дозволяють розпізнавати обличчя, номерні знаки тощо, розмістять у найбільш небезпечних частинах Ужгорода та облаштують моніторинговий ситуативний центр у міській раді до кінця 2020 року.

В Ужгороді встановлять 20 сучасних камер відеоспостереження та облаштують моніторинговий ситуативний центр (ВІДЕО)

Це мета реалізації проєкту«Безпечні міста» – «Забезпечення громадської безпеки шляхом співпраці правоохоронних органів та використання передових систем відеоспостереження в Ужгороді та Сату-Маре». Такі кроки допоможуть правоохоронцям пришвидшити розкриття злочинів, а також слугуватиме профілактиці злочинності у місті.

У планах – обмін досвідом між фахівцями міст Сату–Маре і Ужгорода. 130 відеокамер, з них 30 для розпізнавання номерних знаків, 90 – оглядових, решта – від підприємців – наразі підключені до програми «Безпечне місто». Ще понад пів тисячі відеокамер в особистому користуванні власників бізнесу.

Майже 110 тисяч євро – загальна вартість грантового проєкту. Левова частка коштів – за рахунок румунської сторони, 10% – а це 60650 євро-співфінансування з міського бюджету.

Share Button