Він запрацював у рамках Міжнародної Антинаркотичної Асоціації. Місія центру – діагностика та профілактика наркотичних та алкогольних залежностей.

На жаль, останні роки в Україні зберігається негативна тенденція щодо наркотичного та алкогольного стану. Дедалі більше різновидів наркотичних та психотропних речовин з’являється в продажі. Особливо ця тенденція поширена в школах, коледжах та інших учбових закладах.

– Зважаючи на всі ці обставини, а також на велику кількість звертань в наші центри по Україні, ми вирішили відкрити центр з осередком в Ужгороді. Кілька років наші центри працюють по унікальній 12 кроковій програмі, яка складається з діагностики, детоксикації, лікування та періоду адаптації до життя в соціумі. Ми чітко усвідомлюємо цю проблему, отож добре знаємо як правильно вилікувати вашого рідного чи близького, – розповіли в центрі реінтеграції та адаптації “РІАДА”. – Важливо зауважити, що ми часто та на постійній основі проводимо різного роду акції, зустрічі з керівниками поліції, соціальних служб та інших структур для спільних та важливих інформувань населення щодо стану проблеми в нашому краї та регіоні в цілому.

 

Share Button