В Ужгороді відкрилася благодійна виставка-продаж

Дві сотні картин відомих закарпатських та українських митців представили у залах Закарпатського обласного художнього музею ім. Йосипа Бокшая. Усі зібрані кошти спрямують на підтримку ЗСУ та створення Музею науки Малої академії наук України в Ужгороді.

Як відзначив на відкритті виставки президент Малої академії наук України Станіслав Довгий, планували відкрити інтерактивний Музей науки в Ужгороді на базі студентського центру дозвілля “Ювентус”, із міського бюджету виділили кошти на проєктно-кошторисну документацію, працювали над її розробкою, однак через війну довелося все зупинити. Проте від ідеї не відмовилися і в співпраці із Закарпатською облдержадміністрацією, Ужгородською міською радою, Ужгородським національним університетом робитимуть музей на базі цього закарпатського вишу, — йдеться у повідомленні.

На виставці представлені, зокрема, роботи лауреатів Шевченківської премії Івана Марчука, Андрія Чебикіна, народних художників України Ернеста Контратовича, Юрія Герца, В’ячеслава Приходька, Василя Свалявчика, Степана Шолтеса, Золтана Мички.

Share Button