В Ужгороді організували благодійний бал

Провели його, аби допомогти двом сім’ям, яким потрібні гроші на лікування дітей, — розповіла організаторка Мирослава Текель

Благодійний бал відбувся в спорткомплексі “Юність” в Ужгороді. Під час заходу виступили, зокрема, танцювальні колективи та оркестр обласної філармонії. Виступ для благодійного балу підготували 30 студентів Ужгородського Інституту культури та мистецтв. Повідомляє Суспільне.Закарпаття.

“Це історико-побутові танці: фігурний вальс, контрданс та полонез, — розповіла студентка Інституту Анастасія Шишкова. — Велика надія, що ми зможемо допомогти цим дітям, які потребують нашої допомоги. І що цей бал зможе віднайти ту надію на лікування”.

Володимир Лабік, студент Інституту культури та мистецтв, сказав: готувалися до балу ще до карантину.

“Трохи пандемія нам завадила, але ми змогли підготуватися. Ми зможемо покращити чиєсь життя. Я вважаю, що це повинно бути в нашому житті – допомога людям і важливо не забувати, що ми так само можемо бути в різних ситуаціях”, — сказав Володимир.

За словами викладачки Ужгородського Інституту культури та мистецтв Ірини Шевцової, на пропозицію взяти участь у благодійному балі погодилися одразу:

“Довго ми не думали. Прийшла студентка, яка навчається в нашому інституті, Мирослава Текель, і запропонувала нам взяти участь в цьому заході. З відкритою душею ми приймаємо будь-які запрошення. Для студентів це чергова практика. Ми підготували спеціальні композиції для цього балу. Ну і хочем трішки допомогти”.

“Сім’я Касинець має чотирьох діток, з яких троє — з ДЦП, — розповіла організаторка благодійного заходу Мирослава Текель. — І також сім’я Мотичко. Павлик, котрому потрібен для лікування один укол за 2 мільйони доларів. І я дуже би хотіла допомогти, щоб цей Павлик жив і щоб ті дітки були щасливі та здорові”.

За словами Мирослави Текель, цим сім’ям віддадуть гроші, зібрані за вхід на бал, з продажу тістечок, картин та виробів волонтерів.

Share Button