Представники незалежної міжнародної медичної гуманітарної організації “Лікарі без кордонів” — “Médecins Sans Frontières” працюють в Ужгороді. Про це повідомила Ужгородська міська рада у Facebook.

Медики готові допомагати у наданні медичної допомоги постраждалим від воєнних дій, а також замаються психологічною реабілітацією.

15 березня іноземні медики на зустрічі з ужгородськими колегами обговорили напрями майбутньої співпраці, відвідали місця тимчасового проживання вимушених переселенців, департамент соціального захисту населення Ужгородської міськради, медичні заклади міста.

“Лікарі без кордонів”/Médecins Sans Frontières (MSF) – це міжнародна незалежна некомерційна медична гуманітарна організація, що надає безкоштовну гуманітарну та надзвичайну медичну допомогу населенню, яке постраждало в результаті збройних конфліктів, голоду, епідемій, вимушеної міграції, стихійних лих. Лауреат Нобелівської премії миру 1999 року за гуманітарну діяльність та допомогу постраждалим під час збройних конфліктів, від природних і техногенних катастроф.

В Україні 24 лютого запровадили воєнний стан через повномасштабне вторгнення Росії;

Війна Росії проти України. День двадцятий. Онлайн.

Share Button