Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України, у базових закладах 13 квітня відбудеться 1/8 фіналу командної студентської першості світу з програмування АСМ-ІСРС (І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування).

Тож до участі в олімпіаді запрошуються як команди закладів вищої освіти, так і колективи закладів загальної середньої освіти, які складаються з учнів 7–11 класів – учасників та призерів ІІІ, ІV етапів Всеукраїнських шкільних олімпіад із інформатики, а також учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Підсумки виступів команд Шкільного дивізіону підбиватимуться в окремому заліку. За наявності відповідних результатів І етапу випускники шкіл 2019 р. зможуть продовжити участь у ІІ етапі Олімпіади в складі університетських команд.

Для участі в олімпіаді до 6 квітня потрібно зареєструвати команду на сайті студентської першості світу та на сайті Всеукраїнської студентської олімпіади, де у розділі «Документи» − «Методичні документи» можна з’ясувати більш докладну інформацію про правила змаг.

 

Share Button