Нещодавно в Закарпатській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Ф. Потушняка, в інформаційно-ресурсному центрі “Вікно в Америку” відбулася презентація-дискусія можливостей навчання у Сполучених Штатах.

Як розповіла під час зустрічі з гостями заходу координаторка консультативного центру EducationUSA (м. Київ) Неллі Петлік, “На жаль, мало хто знає про можливості, які є в української молоді для навчання в США. Проте, насправді, їх є дуже багато. Починаючи з учнів 8-10 класів, студентів і закінчуючи молодими спеціалістами та фахівцями, для кожного є певна програма обміну, яка дає можливість проживати та навчатись у Штатах певний період часу. Мета нашого центру EducationUSA – надавати точну, об’єктивну і неупереджену інформацію про всі акредитовані американські вищі навчальні заклади у США та проводити консультації щодо вступу до коледжів та університетів у США”.

Під час презентації пані Неллі розповідала не тільки про можливості навчання в Штатах, але й про студентське життя там. Участь у різних клубах, волонтерство, спорт, арт-гуртки – це лише деякі частинки веселого студентського життя в Америці. Доповнити цей опис змогли американські студентки, які завітали на нашу презентацію. Дівчата розповідали про свої університети та про своє студентське життя.

Отже, навчатись у Сполучених Штатах можливо, і доказом цього є близько 2000 українських студентів, які минулого року скористались такою можливістю.

 

Share Button