Протягом кількох годин попередньої ночі кілька циганчат під керівництвом однієї повнолітньої особи циганської народності знищили дощенту сходи супермаркету “Вопак” на вулиці Фединця в Ужгороді. Зробили вони це заради алюмінієвих кутників.

Про це на своїй сторінці в соціальній мережі Фейсьук повідомив дільничний офіцер поліції Іван Белецький.

“Зробили вони це через 5 кг алюмінієвих кутників, вартість яких на лівацьких металобрухтах складатиме біля 120 грн.

Бомбили сходи півтори години. Сталось це близько першої години ночі. Поряд проходили люди, компанії. Ніхто не зупинився, ніхто не зреагував”, – написав автор посту.

Протягом кількох годин наступного дня працівники поліцейської дільниці знайшли всіх учасників події. “Одну видала хромота, інших – дворовий собака, якого роми взяли на місце крадіжки. На наші запитання, сміючись, мати трьох юних крадіїв відповіла: “а що тим дітям робити, якщо на них вже не дають дєтскі по матєрі адіночке?”, – розповів І.Белецький.

“Дивився зі смутком я на ту матір, яка в житті ніде не працювала, не виростила жодної рослини, не знає свого року народження і народила повну хату нічому не навчених дітей. Розуміючи, що їй пофіг наші штрафи і розмови.

Ті поодинокі тимчасові вилучення з сімей юних злочинців – як краплина в морі для тієї маси соцвиплатних нероб, розмножених тупими рішеннями політикаів”, – констатував поліцейський.

Share Button