В Ужгород з офіційним візитом прибув Федеральний Президент Республіки Австрія Александер Ван дер Беллен. Про це 2 лютого повідомили на сторінці Закарпатської ОВА.

Під час візиту, президент Австрії планує провести двосторонню зустріч з керівництвом ОВА, обговорити перспективи міжрегіонального співробітництва Закарпаття з федеральними землями Бургенланд і Тіроль на владному та бізнесовому рівні. Делегація також має намір відвідати медичний центр Товариства Червоного Хреста України.

У ОВА повідомили, що у складі делегації перебувають, зокрема, Федеральна міністерка з питань захисту клімату, навколишнього середовища, енергетики, мобільності, інновацій та технологій Леоноре Гевесслер, Федеральний міністр праці та економіки Mартін Кохер, Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Австрія в Україні Арад Бенкьо, Генеральний секретар Австрійського Червоного Хреста Міхаель Опрізніг.

Що відомо

Президент Австрії Ван дер Беллен прибув з візитом в Україну першого лютого. Напередодні він відвідав Бучу на Київщині. Там він наголосив, що вчинені воєнні злочини військами РФ не повинні залишитися без покарання.

Президент Австрії Александр Ван дер Беллен заявив, що столиця Австрії могла б бути місцем мирних переговорів між Україною та Росією, але наразі передумов для таких перемовин немає.

Share Button