Акція “SaveUkrainianChildren” 4 червня 2022 року в Лісабоні, Португалія. Фото: Horacio Villalobos/Corbis через Getty Images.

Станом на ранок 12 жовтня щонайменше 1230 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії Російської Федерації. Про це повідомили в Офісі Генпрокурора.

За офіційною інформацією ювенальних прокурорів, 422 дитини загинули та щонайменше 808 отримали поранення різного ступеню тяжкості.

За даними ОГП, 11 жовтня внаслідок обстрілу військами РФ м. Нікополь Дніпропетровської області отримала тяжке поранення у вигляді травматичної ампутації ноги 5-річна дівчинка.

Також стало відомо, що 21 березня внаслідок обстрілів ворогом м. Лозова Харківської області отримала тілесні ушкодження 8-річна дівчинка.

“25 червня через обстріл смт. Шевченкове Куп’янського району Харківської області зазнав тілесних ушкоджень 8-річний хлопчик”, повідомили в ОГП. Найбільше постраждало дітей у Донецькій області — 407, Харківській — 254, Київській — 116, Миколаївській — 75, Чернігівській — 68, Луганській — 64, Запорізькій — 68, Херсонській — 57, Дніпропетровській — 31.

Ці дані не остаточні, оскільки продовжують встановлювати кількість жертв серед дітей в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях, зазначили в ОГПУ.

Через бомбардування та обстріли збройними силами РФ пошкоджено 2614 закладів освіти. З них 313 зруйновано повністю.

Share Button