17 хвойних дерев – саме стільки сировини потрібно, щоб виготовити папір для одного офісного працівника на рік. А на виробництво однієї пачки паперу необхідно 8 кілограмів деревини.

Працівники Закарпатгазу збирають використаний папір та віддають його на вторинну переробку. Таким чином, кожен аркуш отримує друге життя.

 «Із картону, зазвичай, знову роблять картон. Із білого паперу – туалетний папір. Зараз багато людей привозить нам макулатуру, хтось сортує вдома. Популяризують сортування і на підприємствах: масово збирають, привозять і здають», – каже Руслан Шварц, керівник станції вторинної переробки сировини «Проектна, 3».

Це неабияк актуально в нинішніх умовах, коли українців закликають максимально економити ресурси, аби стабілізувати роботу енергосистеми.

За словами працівників Закарпатгазу, зробити свій вклад можна, відмовившись від паперових квитанцій. Зокрема, газовики пропонують закарпатцям альтернативу: для отримання рахунків радять користуватися онлайн-сервісами.

«Щодня, працюючи в клієнтському просторі зі споживачами, ми наголошуємо, що зараз, як ніколи, варто відмовлятись від паперових квитанцій, а натомість користуватися онлайн-сервісами. Оскільки, якщо використовувати менше паперу – автоматично заощаджується електрика, потрібна для його виробництва. Також на підприємстві ми власноруч збираємо макулатуру і здаємо її на переробку», – зазначає Марта Потічна, керуюча відділенням Клієнтського простору в Ужгороді.

На сьогодні від отримання паперових квитанцій свідомо відмовилися 300 тисяч споживачів газу по всій країні. На Закарпатті ця цифра становить 14 тисяч. Відмовитися від паперової квитанції можна в «Особистому кабінеті» на сайті 104.ua.

Share Button