Грав у шахи та шашки: 2 800 гривень за три дні зібрав на потреби ЗСУ 10-річний ужгородець Андрій Юрковський

2 800 гривень впродовж трьох днів зібрав на потреби ЗСУ грою у шахи та шашки 10-річний ужгородець Андрій Юрковський. Він грає з перехожими на набережній Незалежності. За словами Андрія, усі зібрані гроші передасть на потреби 128-ї Закарпатської гірсько-штурмової бригади.

Ужгородець Ілля Григорак зіграв партію у шахи з десятирічним Андрієм.

“Дуже сильний противник, я його хіба років через десять виграю. Я проходив мимо та бачу, що молодий чоловік запрошує пограти у шахи. Я з задоволенням погодився на це. Мене найбільше вразило, те що наша молодь з патріотизмом поставилася до своєї задачі: він вміє грати у шахи на такому чудовому рівні. Також він своє бажання реалізував для того, аби підтримати армію, ЗСУ, а це заслуговує поваги”, — розповів Ілля Григорак.

Андрій Юрковський хоче зібрати 30 тисяч. Він щодня записує у блокнот, скільки за день зібрав на потреби військовим.

Хлопець грає у шашки з чотирирічного віку. “Я займаюся п’ять з половиною або шість років, три рази на тиждень займаюся у “ПАДІЮНі” і два рази на тиждень — вдома. Хочу підтримати нашу армію, а шахи і шашки — моє хобі. Я збираю гроші та хочу зібрати 30 тисяч гривень. Я віддаю по частинах, кожні три-чотири дні”, — сказав Андрій Юрковський.

Його мама Світлана Котяш розповіла, що син давно хотів допомагати збирати гроші на допомогу військовим, тому долучився до збору грою у шахи та шашки.

“З перших днів він щось хотів робити, виникло питання що він може робити, щоб допомогти. Щоразу він запитував, що наша сім’я робить для цього, яким чином ми допомагаємо, скільки ми перераховуємо. Тобто це була його така ініціатива та зацікавленість”, — розповіла Світлана.

За словами мами Андрія Юрковського, усі зібрані гроші передадуть 128-й окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді.

Share Button