Прем’єр-Міністр України доручив Мінфіну пришвидшити спрямування коштів на місця.

Громади Закарпаття мають найближчим часом отримати більше 21 млн грн субвенції на соціально-економічний розвиток

На засіданні уряду 14 серпня  Прем’єр-Міністр В.Гройсман доручив Міністерству фінансів  спрямувати громадам у серпні-вересні кошти субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій, розподілені місцевим бюджетам відповідно до затвердженого розпорядження КМУ від 10.07.2019 року №500-р. “Деякі питання розподілу у 2019 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій”.

Згідно з цим дорученням, місцеві громади Закарпаття отримають 21 705 431 грн. Найбільшу субвенцію отримає Рахівський район – 4 825 431 грн, які мають бути використані на капітальні ремонти будівель Костилівського ДНЗ, Добриківської ЗОШ, будівлі Середньоводяненської ЗОШ I—III, капремонт вуличного освітлення у Лугах, Ясінях, Квасах та низки інших об’єктів. Мукачівський район отримає 4 млн. грн, більшість з яких буде використана  на капітальний ремонт доріг, зокрема Чинадійово -Кучава з під’їздом до с.Бабичі – (1.500 тис.грн). З повним переліком призначення субвенцій можна ознайомитися на офіційному сайті уряду.

Перед засіданням уряду Асоціація міст України звернулася до Прем’єр-Міністра України з проханням доручити Мініфіну  прискорити процес спрямування до бюджетів відповідних територіальних громад коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку громадам, адже зволікання із спрямуванням 2,5 млрд грн субвенції (в тому числі 1,4 млрд грн на підтримку малих міст та селищ) негативно позначається на реалізації заходів соціально-економічного розвитку на місцях і суттєво підвищує ризик неосвоєння коштів субвенції територіальними громадами до кінця поточного бюджетного року, повідомили Закарпаття онлайн уЗакарпатському РВ АМУ.

 

 

 

 

Share Button