Рятувальники направили автомобілі високої прохідності на перевали Закарпаття через снігопади. Про це сьогодні розповіла речниця ДСНС в області Наталія Батир.

Дорожники очищали понад 900 км автошляхів на Закарпатті, а рятувальники направили на перевали великоваговий транспорт (ФОТО)

За потреби вони допомагатимуть буксирувати великоваговий транспорт. Чергуватимуть два спецавтомобілі на Латірському та Абранському перевалах Воловеччини, а також на Яблунецькому у Рахівському районі.

“Автомобілі слугуватимуть для упередження виникнення надзвичайних ситуацій, спричинених складними погодними умовами, та готовності надавати допомогу в буксируванні автомобілів, які потребуватимуть додаткової допомоги. За необхідності, вони залучатимуться для надання допомоги водіям під час руху на ділянках автошляхів, де буде ускладнено рух”, — сказала Наталія Батир.

Працівники Служби автомобільних доріг у Закарпатській області очищували сьогодні понад 900 кілометрів автошляхів державного значення в краї. Про це розповів заступник начальника служби автомобільних доріг в області Василь Рурич. За його словами, для підсипки на зиму підготували 9 тисяч 700 тонн солі та понад 12 тисяч тонн піску. Важку техніку – грейдери й трактори – сьогодні не використовували.

“Техніка зараз є піскорозкидачі і солерозподілювачі, — розповів Василь Рурич. — Це 20-30-тонні машини з відвалами, які й очищають дороги. Важку техніку не задіювали, бо не було такої потреби. Підсипали перші дороги під час снігопаду сумішами і сіллю”.

За його словами, на даний час практично всі дороги державного значення – 926 кілометрів – в області всі чорні, практично чисті.

Тим часом, поблизу парку “Кірпічка” в Ужгороді встановили цілодобовий пункт обігріву. Про це повідомила прессекретарка Ужгородської міськради Алла Кохан. За її словами, там чергують працівники ДСНС Закарпаття.

За прогнозами синоптиків, в обласному центрі Закарпаття з 14-го до 17-го січня температура повітря буде від -1 до -12 градусів.

Share Button