До УжНУ подали понад 17 тисяч заяв на вступ громадяни з 6 країн

univ ujgorod

В УжНУ активно триває вступна кампанія: вже подолано позначку 17 тисяч заяв на вступ! Для університету це рекордна кількість заяв в аналогічний період роботи приймальної комісії.

Щодня фахівці приймальної комісії консультують по кілька сотень абітурієнтів та реєструють заяви на вступ. Відрадно, що бажання вчитися в головному виші Закарпаття окрім закарпатців та мешканців інших областей України виявили громадяни й 5 іноземних країн.
Так, вступати в УжНУ мають намір абітурієнти з Угорщини, Словаччини, Чехії, Росії, Білорусі. Напрями і спеціальності, які вони найчастіше обирають — стоматологія, лікувальна справа, біологія, міське будівництво.

 До того ж, іноземці вступають як на перший курс, так і для здобуття другої вищої освіти.

Заінформацієюприймальноїкомісіївишу, якабітурієнти, такістудентиУжНУактивнокористуютьсящеоднієюможливістю, щосталареальноюзавдякиміжнародномуспівробітництвуУжгородськогонаціональногоуніверситету. Йдеться про здобуття диплому європейського зразка у Словаччині — в Центральноєвропейській вищій школі м. Скаліца.

 Яквідомо, технічнінововведення, обладнанісучасніаудиторії, мультимедійнікабінетидаютьможливістьстудентам «відвідувати» лекціїуонлайнрежиміпрофесорівіноземнихвишівбезпосередньовУжгороді.

Домовленостіпроспівпрацюзвишемпартнеромполягаютьутому, щовінвизнає 50% освітньоїпрограми, якустудентиздобуваютьвУжНУ, відтакохочимотриматиєвропейськийдипломзалишаєтьсявивчитиіншучастинузапропонованихпредметів.

 ЗаінформацієюзцьогоприводуслідзвертатисяуприймальнукомісіюУжНУ: ауд. 225, відділміжнароднихзвязківігрантовоїроботи. Довідки за тел.: 64-31-56,internrelations.uzhnu@gmail.com

Share Button