Діти денного центру Асоціації Зірка зустрілися з поліцією

Літні канікули дітей, які відвідують дитячий садок Асоціації Зірка, дали можливість зустрітися з сатумарськими працівниками поліції та провести з ними профілактично – інформаційні заходи щодо попередження віктимізації неповнолітніх та  безпекидорожнього руху.

30 дітей, учнів початкових класів, які приїхали з маргіналізованої міської місцевості, завдяки практико-інтерактивним заходам, організованим поліцією  дорожніх і профілактичних структур, мали можливість оновити свою мінімальну  інформацію про рух на дорогах загального користування, як пішоходи, велосипедисти та користувачі засобів громадського транспорту.

Учасникам вручили листівки з дорожніми знаками, пояснивши їм права та обов’язки пішоходів, коли вони зустрічають ці знаки на вулиці. Також інтерес викликано організацієюігор, в яких учні, оснащені жилетами з написом “ШКІЛЬНА ПАТРУЛА”, як  “маліполіцейські”, допомагали своїм колегам переходити вулиці.

Таким чином, учасники мали можливість продемонструвати присутнім – працівникам Асоціації Зірка та волонтерам – що вони можуть пересуватися та безпечно переходити вулиці, а практична діяльність проводиться на дорожніх килимах, наданих поліцією.

Ключовими словами, які відкрили двері до впевненості учнів-учасників, були “Я уважний, перш ніж перейти вулицю!”, “Я перетинаю вулицю лише на зеленому кольорі світлофора!”, “Я переходжу вулицю лише на пішохідному переході!” та “Вулиця перетинається маленькими, швидкими та жвавими кроками!”.

Мета проведення таких профілактичних інформаційних заходів, – підвищити ступінь безпеки дорожнього руху під час канікул, але й тепер, коли ми готуємося до початку нового навчального року.

 

Share Button