Дорожня поліція спільно з представниками Румунського автомобільного реєстру провела вчора, 28 листопада, в місті   Ардуд, акцію з контролю за дорожнім рухом, спрямовану на зменшення причин дорожньо-транспортних пригод, викликаних технічними несправностями транспортних засобів.

Контрольні команди перевіряли транспортні засоби, які проїхали через місто Ардуд, зокрема, їх належне функціонування з технічної точки зору, відповідність даних, внесених до реєстраційного посвідчення технічним характеристикам, а також обгрунтованість періодичного технічного огляду та обов’язкового страхування.

 За виявлені порушення було накладено  10 штрафів  на  5510 леїв.

Також в якості додаткового заходу працівники поліції затримали 4 свідоцтва про реєстрацію за світло, іншого кольору та інтенсивність, встановлене на автомобілі, шини інших розмірів, встановлені на автомобілі, і періодичний технічний огляд, строк, якого  закінчився.

 Під час акції поліція рекомендувала водіям, які ще не встановили зимові шини, робити це, враховуючи погодні явища, які настануть.

 Для безпеки вашої подорожі працівники Сатумарської дорожньої поліції рекомендують:

 Не керуйте автомобілем, якщо він показує несправність гальмівного механізму, рульової системи, а також системи освітлення та сигналізації.

 Зверніть увагу на закінчення періодичного технічного огляду вашого автомобіля!

 Перевірте дійсність полісу обов’язкового страхування автомобіля!

 

 

Share Button

Від Stana Bogdan