Екологічна акція на Вільшанському водосховищі: до прибирання долучилися пів тисячі закарпатців

Екологічна акція на Вільшанському водосховищі: до прибирання долучилися пів тисячі закарпатців

Щороку, 3 липня відзначається Всесвітній день без поліетиленових пакетів. Поліетиленовий пакет виготовляється одну секунду використовується приблизно 20 хвилин,а розкладається у природі 300 років. Пластик завдає величезної шкоди довкіллю та здоров’ю людей.

У суботу, 3 липня, в рамках відзначення Всесвітнього дня без поліетиленових пакетів, на території Вільшанського водосховища проведено екологічну акцію з благоустрою. Учасники акції прибрали від поліетилену та інших твердих побутових відходів прибережну смугу Вільшанського водосховища. Сміття одразу ж сортували, щоб потім здати на переробку. Участь в акції взяли близько 500 учасників.

«Представники Колочавської територіальної громади разом з екоактивістами вже неодноразово цьогоріч прибирали територію навколо Вільшанського водосховище, – каже голова Колочавської сільської ради Василь Худинець. – Та масштаби забруднення вимагають регулярного проведення масових акцій у цьому мальовничому місці. Дуже вдячний усім, хто долучився до нелегкої роботи. У Колочавській громаді вже налагоджено вивіз пластику та іншого сміття на переробку. Тому маю надію, що в близькому майбутньому всі їздитимуть на водосховище лише щоб помилуватися краєвидами та відпочити. Жителі Тереблянської долини мають розуміти,що кидаючи сміття у річку, отруюють себе, своїх дітей і місцевість, де самі живуть».

Share Button