Міністерство національної освіти опублікувало Календар етапів та заходів щодо встановлення кількості учнів, які навчатимуться  у шкільних навчальних закладах дуальної освіти та професійно-технічної освіти на 2020-2021 навчальний рік.

Для подвійної освіти зацікавлені економічні оператори подають до 22 листопада 2019 року до Національного центру розвитку професійно-технічної освіти запити на навчання учнів в школі подвійної освіти. Запити надсилаються електронною поштою на адресу registratura.cndipt@gmail.com, відповідно isjsm@satmar.ro.

Для професійно-технічної освіти економічні оператори подають до партнерів професійно-технічної освіти заявки на навчання до 22 листопада 2019 року. За відсутності традиційного партнера економічного оператора, який має підрозділ професійної та технічної освіти, економічний оператор надсилає запит на відповідне навчання до Шкільної інспекції повіту Сату-Маре, електронною поштою isjsm@satmar.ro або факсом 0261713441.

Форми заявок щодо дуальної системи професійного навчання, календар заходів та дій щодо встановлення кількості учнів на 2020-2021 навчальний рік, перелік професійної кваліфікації та інша корисна інформація для економічних операторів можна отримати на веб-сайті Шкільної інспекції округу Сату-Маре https: // www. satmar.ro/web/page.php?id=50 або на веб-сторінці www.alegetidrumul.ro у розділі Новини.

Шкільна повітова інспекція Сату-Маре

 

Share Button

Від Stana Bogdan