Екосвідомі закарпатці створили заробіток на переробці пластику (ВІДЕО)

Сміття – брухт чи прибутковий бізнес? Екосвідомі закарпатці створили заробіток на переробці пластику.

Екосвідомі закарпатці створили заробіток на переробці пластику (ВІДЕО)

Проблема утилізації полімерної продукції з кожним роком стає все більш злободенною. Більша частина твердих побутових відходів – це пластик, проте він не переробляється стандартним способом. Більше того – він навіть біологічно не розкладається, що стає причиною масового забруднення довкілля. А переробка пластику є одним з методів зменшення його частки у відходах.

Бізнес з переробки пластикових відходів вигідний, проте мало хто знає,що займатись цим можуть навіть дрібні підприємства. Один з варіантів застосування вторинної сировини,а саме полімерних матеріалів – виробництво поліефірних волокон. Щоб надати нове життя пластику, розповідають підприємці, машина робить чималу роботу та потребує відповідної допомоги від людини. Проте роботу підприємства можна було б значно полегшити, якби споживачі були більш обізнані та національний рівень переробки пластику не був зумовлений складністю сортування. А на місцевому рівні, розповідає пан Юрій, практично відсутні сортування та збір ПЕТ продукту.

Пан Юрій додає,що такий вид діяльності робить наш край не тільки» екологічнішим», а ще й дає змогу створити нові робочі місця. Відповідно, якби такий бізнес набрав великих оборотів актуальності – Закарпаття стало б чистішим,а жителі щасливішими та трохи багатшими.

Share Button