Ексначальника відділення банку на Закарпатті судитимуть за підозрою у заволодінні 1 млн грн коштів вкладників

Колишнього начальника відділення банку у місті Свалява судитимуть за підозрою у шахрайському заволодінні 1 мільйона гривень коштів вкладників. Про це повідомляють на сторінці Закарпатської обласної прокуратури у Facebook.

Слідство встановило, що посадовець підробляв договори банківського вкладу та обіцяв людям розмістити депозит під дуже вигідні відсотки. “Йшлося про 9-10% річних у валюті чи 20% річних у гривні, що явно перевищувало можливу відсоткову ставку. Надалі керівник установи підписував підроблені договори, проставляв на них печатки банку та віддавав потерпілим. Гроші, які закарпатці нібито клали на депозитний рахунок, чоловік отримував особисто та залишав собі, навіть не вносячи їх у касу банку”, — повідомляють у прокуратурі.

В такий спосіб лише від трьох людей він отримав кошти на загальну суму 36 тисяч доларів США, що на той час по курсу НБУ було еквівалентно 1 мільйону гривень, — йдеться у повідомленні.

До суду скерували обвинувальний акт щодо ексначальника за фактами повторного підроблення документів і шахрайства, зокрема — і у великих розмірах. У разі доведення вини йому може загрожувати позбавлення волі строком до 8 років.

Share Button