Епідемія грипу не закриває школи

Під час епідемії грипу лекції не будуть призупинені, а в деяких випадках – рішення належить Департаменту громадського здоров’я – каже міністр охорони здоров’я Соріна Пінтя.

Міністр охорони здоров’я також пояснила, що, незважаючи на те, що в Південних та Південно-Східних регіонах спостерігається більш інтенсивний обіг вірусу грипу, проблеми в школах є пунктуальними, тому вони не будуть закриті, уточнивши, що якщо кількість учнів  відсутніх в одній школі становить 20%, вона може бути закритою.

Соріна Пінтя зазначила, що рішення про призупинення занять у класі або в школі належить Шкільній інспекції на основі рекомендацій Дирекції громадського здоров’я.

Менеджер інституту імені  Матея Бальша, Адріан Стреїну-Черчель, сказав, що канікули наступного тижня є корисними.

«Слава Богу, що прийдуть канікули, короткі або довгі, це не має значення. Якщо люди зрозуміють, що не треба брати своїх дітей  до торгових центрів, це добре. Якщо вони цього не зрозуміють, то очікуємо, що у нас будуть інші захворювання. Наша рекомендація – відправити їх до бабусь чи дідусів, а не до торгових центрів, де натовп дуже високий », – сказав Адріан Стреїну-Черчель, менеджер Інституту імені Матея Бальша.

Міністр охорони здоров’я Соріна Пінтя заявила в середу, що було оголошено епідемію грипу, оскільки три епідемічні тижні поспіль минули, і 54 людей загинуло від грипу.

 

Share Button