73-річний французький актор та друг президента РФ Володимира Путіна Жерар Депардьє, який має російський паспорт майже 10 років, у заяві, надісланій французькій інформаційній агенції AFP, засудив “шалені та неприйнятні ексцеси” російського президента. Про це повідомляє BFM TV.

Також актор оголосив, що всі доходи від трьох його концертів, запланованих на початок квітня в Театрі Єлисейських полів, дістануться “українським жертвам цієї трагічної братовбивчої війни”.

Актор має виступити з 1 по 3 квітня у Парижі, де виконає пісні французької співачки Барбари, з якою він був близьким другом.

Нагадаємо, знаменитий французький актор Жерар Депардьє, який має французьке та російське громадянство, отримав російський паспорт у січні 2013 року на знак протесту проти пропонованого підвищення податків для багатих на батьківщині.

Він також звинувачується у зґвалтуванні та сексуальному насильстві над молодою французькою актрисою у своєму будинку в Парижі у 2018 році. Це звинувачення він назвав “безпідставним”.

З моменту отримання російського громадянства Депардьє часто вихваляє Росію, називаючи її “великою демократією”, і хвалить Путіна, якого він порівнює з покійним Папою Римським Іоанном Павлом II.

“Російський народ не несе відповідальності за шалені та неприйнятні ексцеси своїх лідерів, таких як Володимир Путін”, – сказала зірка, яка в минулому неодноразово хвалила російського лідера.

Депардьє виступив проти війни в Україні та закликав до переговорів через кілька днів після початку російського вторгнення: “Росія та Україна завжди були братніми країнами. Зупиніть бойові дії та ведіть переговори”, – сказав він.

Share Button