У суботу, 26 грудня, українці побачили грандіозний фінал проекту “МастерШеф”-10. У фіналі кулінарного шоу була і дівчина із Мукачівського району – Яна Балог. Вона неодноразово вражала суддів проєкту своїми стравами.

З першого дня на кухні шоу Яна Балог моментально вибила своє місце в лідерах 10 сезону. Її десерти Ольга Мартиновська визнала найкращими на «МастерШеф». Дівчина ніколи не боялася експериментувати зі смаками, знаходити нові незвичні поєднання і ризикувати. Вона втомилася від навчання в меді і щодня боролася за свою мрію ― навчання в Le Cordon Bleu.

У суперфіналі Яна змагалася за перемогу з Юлією Венедиктовою. На балконі їх морально підтримували рідні та решта учасників 10 сезону «МастерШеф».

Після оголошення результатів ніхто не стримував своїх емоцій, особливо сама Яна та її сестра, для якої вона ― найрідніша людина на світі. Упевненість у своїх силах, безсумнівний кулінарний талант і наполеглива робота над собою принесли Яні Балог таку жадану перемогу і заповітний кубок «МастерШеф».

Журналісти телеканалу СТБ взяли у Яни Балог. невеличке інтерв’ю

Вона розповіла, що має намір серйозніше займатися кулінарією. Яна закінчила медичний виш, але вирішила не займатися медициною, а віддати себе кулінарії, яку вона дуже любить.

Вона мріє бути бренд-шефом якогось ресторану, а якщо матиме свій ресторан, то назве його “Сонце”, бо так її звали в дитинстві рідні.

Участь у телешоу “МастерШеф” стала поворотом на 360 градусів у її житті.

Share Button