Міська влада Ужгорода регулярно не виконує рішення державної та регіональної комісій з питань техногенно-екологічної небезпеки та надзвичайних ситуацій, чим призвела потрапляння обласного центру до червоного рівня епіднебезпеки.

Закарпатська ОДА звертається до прокуратури через саботаж владою Ужгорода рішення комісії ТЕБ та НС

Про таке повідомляють у Закарпатській обласній державній адміністрації.

Наразі лікарні Ужгорода заповнені на 100% і важких хворих змушені направляти в інші райони області.

Так, 21 жовтня регіональна комісія зобов’язала розширити кількість лікарняних ліжок для хворих на коронавірус до 30%, а 30 жовтня – до 50 %.

❗29 жовтня розпорядженням керівника державного рівня – міністра охорони здоров’я України Максима Степанова передбачено створення на базі КНП «Центральна міська клінічна лікарня» м.Ужгород багатопрофільний COVID-19 шпиталь.

Усі рішення, станом на сьогодні, не виконані та саботуються.

Невиконання рішення комісії – це пряма відповідальність міської влади, яка є власником закладу, зазначають у Закарпатськй ОДА.

У суботу під час транспортування мешканця Ужгорода до Виноградівської районної лікарні через не виділення додаткових ліжок в Ужгороді хворий, на жаль, помер.

Закарпатська ОДА офіційно звертається до прокуратури області з вимогою провести розслідування в частині визначення відповідальних за смерть містянина.

Share Button