Так, за квітень–грудень 2022 року виявлено факти, які мали ознаки порушень митного законодавства в частині законності надання (отримання) пільг і звільнення від оподаткування імпортованих товарів, порушення правил класифікації згідно з УКТ ЗЕД,(Український класифікатор товарів зовнішньоекономічної діяльності )недотримання вимог митних режимів та інші.

Загальна сума митних платежів за результатами виявлених порушень та добровільно сплачених платниками податків до бюджету становить понад 2 млн. грн.

Також, на сьогодні опрацьовано та підготовлено для реалізації матеріали стосовно 144 платників податків (складено попередні проекти актів та визначено суму можливих донарахувань 4,7 млн. грн.)

Закарпатська митниця звертає увагу на те, що наразі триває кампанія добровільної сплати до бюджету країни митних платежів у випадку встановлення ознак порушення митного законодавства. Тож, закликаємо усіх суб’єктів, які перебувають на обліку в Закарпатській митниці та здійснюють митне оформлення, долучатися до цієї кампанії.

Про це йдеться в результатах пост-аудиту, який опублікували на сторінці Закарпатської митниці у Facebook.

Share Button