У місті Коломия пройшов чемпіонат України з класичного жиму лежачи серед спортсменів усіх вікових груп, в якому взяли участь восьмеро закарпатських атлетів, кожен з котрих повернувся додому з нагородами.

Найвагоміший медальний здобуток виявився у пауерліфтерів спортивного клубу УжНУ (тренер Андрій Федорішко), котрі вибороли юніорське «золото» і два дорослі «срібла». Чемпіоном України серед юніорів, віком до 23-х років,  став ужгородець Максиміліан Лабінський, котрому для перемоги у вазі до 105 кг вистачило підняти 175 кг. У змаганнях жінок друге місце у ваговій категорії до 47 кг з результатом 67,5 кг посіла представниця Баранинської ОТГ Єлізавета Рижак, а у змаганнях чоловіків срібним призером у ваговій категорії до 83 кг став Олександр Шляхта з Ужгорода, котрий підняв 197,5 кг, що є новим рекордом області.                   

Серед юнаків, віком до 18-ти років, призові місця здобули представники Мукачівської ДЮСШ (тренер Микола Красилинець): друге місце посів Руслан Меліков, бронзові нагороди у Олександра Белка та Іллі Ковача.

У змаганнях ветеранів перемогу святкували суперважковаговик Ярослав Ситар  з Перечинського району (він також був 5-м серед чоловіків) і мукачівець Геннадій Чесаков, котрий підняв 180 кг, що є новим рекордом України серед пауерліфтерів 2-ї вікової групи у ваговій категорії до 105 кг.

 

Share Button