Документи при перевезенні дітей були підробленими.

У прес-службі Чопського прикордонного загону розповідають, перший випадок стався вчора, на пункті пропуску “Тиса”. Сюди на КПП приїхала жінка з 6-річним сином, і надала прикордонникам документ з згодою батька, начебто засвідчений у консульстві України в Мілані.

При ретельній перевірці прикордонники побачили, що заяву підроблено. Про це свідчили певні ознаки: відмінність зображення герба від того, який використовується в офіційному обігу, невідповідність підписа консульського агента тощо.

Вже через годину був ще один випадок. Цього разу на виїзд з України разом з тринадцятирічною дівчинкою прямував 37-річний житель буковинець.

Під час перевірки наданих на контроль документів прикордонники встановили, що заяву матері на виїзд дитини було отримано незаконним шляхом. Документ містив підроблену печатку Генконсульства України в Мілані та навіть орфографічні помилки.

Про кримінальні порушення за ст.358 було повідомлено правоохоронців. Звісно неповнолітніх дітей не пропустили..

Після завершення необхідних процесуальних заходів дорослі з дітьми вибули з пункту пропуску у супроводі співробітників Національної поліції для надання пояснень та проведення подальших слідчих дій.

 

Share Button