Закарпатці можуть отримати по 100 тис грн на власний бізнес

Молоді підприємці можуть подати ідею свого бізнесу на Конкурс проектів до 30 вересня 2020 року і отримати безповоротне фінансування.

Серед головних умов участі у конкурсі є те, що фізична особа підприємець має бути зареєстрованою на території Закарпаття та працювати не довше, ніж 3 роки. Загальний бюджет конкурсу сягає 800 тисяч гривень, максимальний розмір фінансової допомоги одному підприємцю – 100 тисяч гривень, розповів кореспонденту Mukachevo.net директор Агенції регіонального розвитку Закарпаття Михайло Данканич.

Крім того, для учасників Конкурсу проектів відбуваються онлайн-тренінги за участі сертифікованого тренера та підприємця Закарпаття з досвідом керування системним бізнесом.

Конкурс проектів на Закарпатті відбувається вже вдруге, минулого року фінансування виграли проекти з пошиву еко-торбинок, розробки сайту закарпатської продукції, мобільний додаток для кав’ярень та виробництво 3Д іграшок.

Більше інформації про Конкурс проектів, його умови та необхідні документи для подання можна знайти на офіційному сайті Агенції регіонального розвитку Закарпаття. 

Share Button