Закарпатці приєднались до всеукраїнського мітингу проти високих тарифів (ФОТО)

Сьогодні, 11 січня протести відбулись у Хусті та Сваляві, також плануються на Виноградівщині та інших містах області.

З самого ранку у Хусті місцеві мешканці перекрили головну дорогу, через що утворилась величезна черга з автомобілів. У мережі поділились світлинами навіть з квадрокоптера, де видно, що автомобілі стоять на кілька кілометрів.

Хустяни протестували проти підвищення тарифів на газ та електроенергію. Ще минулого року у “Закарпатгаз Збуті” вирішили підвищити вартість газу на 12% — до 9,892 грн за кубометр. А згодом, Кабмін анонсував підвищення тарифів на електроенергію.

Така сама ситуація склалась сьогодні у Сваляві. Активісти перекрили дорогу у центрі міста та закликали владу звернути увагу на високі тарифи.

“Закупити газ літом по 3,5 закачати його в сховище до зими і продавати його нам зараз по 9,98 плюс 2,20 за транспортування газу по трубах, які ми прокладали за власний кошт, і все рівно користуємося ми газом чи ні, за доставку ми маємо платити, бо ми для них – «бидло»”, – йдеться на сторінці одного з свалявських активістів.

Зазначимо, що такі акції плануються і в інших містах області. Раніше Mukachevo.net анонсувало акцію протесту на Виноградівщині. У них протест проти підняття тарифів на газ відбудеться 12 січня о 10:00 годині біля районного газового управління. 14 січня у Міжгір’ї.

Також, раніше Mukachevo.net писало про те, що вчора у кількох областях України відбулися схожі протести.

Share Button