Медичний персонал інфекційного відділення Берегівської ЦРЛ разом з завідувачем Геннадієм Андреєвим влаштували фотофлешмоб про відповідальність людей під час карантину.

А саме: розмістили у соцмережі Facebook свої фотографії із закликом до всіх мешканців Берегівщини. “Ми працюємо заради Вас. Залишайтеся вдома заради нас! Зупинемо Covid-19”. Пораду надрукували українською та угорською мовами.

Нагадаємо, що на початок карантину у інфекційному відділенні в Берегові знаходилося 45 хворих на ГРВІ та грип. Згодом їх кількість суттєво зменшилася.

Лікарі сподіваються, що карантинні заходи наразі є найкращим профілактичним заходом проти розповсюдження коронавірусу серед населення.

Нагадаємо, що мер Мукачева також закликав мешканців ОТГ залишатися вдома на карантині.

– Будь ласка, залишайтесь вдома, особливо це стосується людей похилого віку, адже саме ви знаходитесь у зоні ризику найбільше. Також звертаюсь до молоді, забезпечте, аби ваші батьки були вдома. Від нас з вами залежить, аби старше покоління було здорове і вижило у даних умовах, – зауважив міський голова Мукачева.

Нагадаємо, станом на 22 березня Україні зафіксували 97 випадків коронавірусу. Через це було введено карантин по всій Україні.

Після того, як Україна перейшла на посилений карантин Mukachevo.net показало пусті вулиці міста над Латорицею, а також Ужгорода та Берегова. На таку ситуацію вплинуло і закриття усіх магазинів, барів та ресторанів у містах. Але от мукачівський центральний ринок працює згідно дозволу.

Також, радимо почитати, закарпатський лікар назвав специфічні симптоми при коронавірусі, а інший закликав не панікувати і підтримати медиків.

Share Button